39
fanoušků

Fotbalisté Slovácka neuhlídali kanonýra Lafatu

02.04.2012, pondělí, 15:17

Jediná branka kanonýra I. ligy Davida Lafaty ze 71. minuty zápasu rozhodla o včerejší porážce Slovácka na půdě Jablonce. Tým z Uherského Hradiště ve 23. kole padl na severu Čech popáté za sebou a přišel o sérii tří utkání bez porážky. Naopak domácí včera ukončili pětizápasové čekání na vítězství.

JABLONEC - SLOVÁCKO 1:0 (0:0)

Jablonečtí po vysoké výhře 5:0 v Poháru České pošty nad Českými Budějovicemi chtěli i v ligovém utkání dokázat, že jarní herní výpadek je pryč. Ovšem v úvodu byli aktivnější hosté, byť jim scházelo několik hráčů základní sestavy.

V páté minutě střílel v dobré pozici kousek mimo Lukáš, vzápětí musel Špit zasahovat proti Hlúpikově pokusu ze strany. Baumit se postupně dostal do tempa a začal přebírat otěže zápasu. Ve 22. minutě měl i první šanci. Piták prostrčil míč Jarolímovi, ten ale v tísni přestřelil. Po půlhodině hry protáhl hostujícího brankáře Heču Lafata, který v předchozích třech kolech neskóroval.

Tlak Jablonce gradoval. Ve 37. minutě si na centr do šestnáctky naběhl Beneš a jeho tvrdá hlavička orazítkovala tyč. V závěru první půle pak ještě po velkém závaru mířil Vošahlík mimo.

• eLucky - 03.04.2012, úterý, 07:15
    (0)

to pema: nerozumím řeči tvého kmene neak... napsal sem to same co ty, akorat zkracene... proste TED je moznost a skvela prilezitost dat sanci mladym ukazat co v nich je a zaroven jim dat motivaci a je treba toho maximalne vyuzit, pro klub to totiz muze vynest v dusledku velmi dobre vysledky v podobe mladeze prosazujici se v lize... a to pak uz jde i obchodne zhodnotit! Nikdo tady diskusi nezastavoval... nebo cos tim chtel rict... jen sem dal svuj nazor a vyjadril taky nazor, ze Soukup na tom v tomto bude stejne a bude chtet dat sanci mladym.

• Šovkovskij - 02.04.2012, pondělí, 22:16
    (0)

Myslím, že mladí šanci teď dostávají a dokáží toho využít. Podívejme se, jak mladý tým jsme opět měli a drželi jsem s domácím, zkušeným mužstvem krok. Navíc i nadále nás trápí zranění či karty, tak já jsem pro, a s tím souhlasím s pemou, dát opět šanci mladým, protože zachránění jsme a tohle je pro ně nejlepší možnost a škola.

• pema - 02.04.2012, pondělí, 21:41
    (0)

je vidět, že pokud někdo chce diskutovat na tomto fóru skutečně o fotbale, bez některých předsudků a případných jiných invektiv,je mu naznačeno aby již příspěvky neměl ať jsou jakékoliv a k čemukoliv..bez uzardění a zcela rovně, přestože vím co Vy osobně pro toto fórum děláte - měl by jste asi zvážit,že Vy vždy nemusíte mít pravdu a ve všem....takže pokud fórum - ,,je možno se vyjádřit" / jinak ty piva, které po Vás konkrétně ,,šly ....´´během prvního poločasu a pak když jste šel na B - byly ,,zadrženy a strženy jinam.." někdy to je třeba vysvětlit i svým příznivcům, aby Vaše ,,pokyny na fóru" pochopili...nemusíte mít totiž vždy jen Vy pravdu... a o tom to forum je, že? /jinak pokud Vám případně nějaké příspěvky vadí tak konkretně napište a hlavně v čem...

• eLucky - 02.04.2012, pondělí, 19:21
    (0)

to pema: sme zachraneni... do poharu je daleko, takze nevidim duvod proc nedat sanci mladym... kecy cumilu na cecku apod. su mne uplne u prd... a Soukupovi este vic;)

• pema - 02.04.2012, pondělí, 18:52
    (0)

myslím, že to Franta Komňacký na adresu Lafaty řekl dobře.. Pan Soukup by měl již ferově říci - ,,dáme šanci mladým a věříme jim...s tím, že je Honza Trousil a starší je podrží". Možná že fanoušci při dalším zápase doma nebudou spokojeni s výsledkem - ale¨mládí i v naší lize si musí zvykat.../a jak a kdy si to mají vyzkoušet v přímé konfrontaci../ tak je třeba jim všem držet palce..