40
fanoušků

Slovácko vstalo z mrtvých a v nastavení urvalo bod

07.08.2016, neděle, 14:16

Běžela čtvrtá minuta nastavení. Gólman Heča nacentroval míč do ohně a Tomáš Zajíc srovnal na 2:2. Trenér Stanislav Levý radostí vystartoval patnáct metrů do hřiště a „pumpoval" před hlavní tribunou.

„Chtěl jsem to změnit. Když před deseti lety Milan Ivana dal Plzni v 88. minutě gól, tak jsem běžel k rohovému praporku. Teď jsem to nechtěl opakovat, proto jsem vyběhl na půlku," usmál se nový kouč modrobílých. Chtěli jsme sice vyhrát, ale podle vývoje zápasu jsme za bod šťastní," dodal. Fotbalisté Slovácka tak protáhli úspěšnou sérii s pražskou Duklou už na šest zápasů bez porážky.

Stanislav Levý se na Slovácko vrátil po deseti letech a fanoušci ho na začátku prvního domácího utkání přivítali transparentem „Stando, vitaj zpět!" „Bylo to příjemné," přiznal osmapadesátiletý trenér.

Do utkání sice jeho svěřenci nevstoupili úplně špatně, nebezpečně pálil Daníček, postupně se ale začala karta obracet. Po rohovém kopu se míč dostal k nekrytému Olayinkovi, který díky odrazu od tyče a následně i od gólmana Heči propasíroval míč do sítě – 0:1.

Pět minut před přestávkou mohlo být s domácími ještě hůř, Šimůnkova gólová dorážka ale naštěstí kvůli ofsajdu neplatila. Vzápětí měl po rohu Šumulikoského na noze obrovskou možnost na vyrovnání Kerbr, gólman Dukly ale jeho pokus reflexivně vytáhl na roh.

• Dan - 09.08.2016, úterý, 10:42
    (0)

Prosím pěkně, Kerbra již do středu útoku,ne. Nejraději ho vidím na lavičce nebo v Liberci.

• Skein - 08.08.2016, pondělí, 08:41
    (0)

uff, divoký zápas, děkujme za bod, za ten průběh zápasu...no ale bude to boj v lize, jak to sleduji...myslet pozitivně ;)