39
fanoušků

Pod lízátky loupilo Slovácko, stačila jediná branka

23.10.2011, neděle, 17:53

Fotbalisté FC Hradec Králové v 11. kole I. Gambrinus ligy vyšli střelecky i bodově naprázdno.

Fotbalisté Hradce se klidnému středu prvoligové tabulky nepřiblížili. V neděli totiž na vlastním trávníku podlehli Slovácku nejtěsnějším možným rozdílem. V závěru podzimu se tak nejspíš budou muset soustředit především na bitvy ve spodních patrech tabulky, neboť je v dalších týdnech čeká poměrně obtížný los.

Přitom v úvodu si „votroci“ dokázali vytvořit několik zajímavých možností a byli přece jen o něco aktivnější než soupeř. Jenže paradoxně v první půli skórovali právě hosté, prosadil se Valenta. Ve výsledku to byl jediný gól, který toho odpoledne prokřehlí diváci na Všesportovním stadionu viděli.

Zkraje druhé půle mohli domácí srovnat, ale ani Slovácko nebylo bez šancí na zvýšení svého náskoku. Komplikace pro hosty přišla pětadvacet minut před koncem, kdy se po druhé žluté kartě nechal vyloučit Pavelka. Jenže Hradečtí této početní výhody nedokázali využít, a tak utkání skutečně rozhodla jediná trefa Slovácka v první půli.

Hradec – Slovácko 0:1 (0:1)

• juancarlos - 23.10.2011, neděle, 22:57
    (0)

Hovno jsme řvali několikrát :-) obvzvlášť některé trestňáčky nebyly úplně košer,že pane rozhodčí:-)Souhrnem velmi těžký a důležitý zápas,který mančaft zvládl.Mám z toho opět dobrý pocit,protože tam cítím vnitřní sílu,sebevědomí a pokoru.Skvělé chlapy a FCS nafurt

• Buchlovjak - 23.10.2011, neděle, 22:48
    (0)

Fotbalovost stranou...to přináší ovoce....super hoši !

• Ladasman - 23.10.2011, neděle, 22:40
    (0)

Prijemny vyjezd dneska, vyhrali sme no a co...

• Leningrad - 23.10.2011, neděle, 22:08
    (0)

3 body super, hra nebyla asi úplně podle představ, ale kolikrát už jsme hráli parádně a body nezískali. Dneska bych řekl, že to bylo herně tak napůl ok, bodově 100%, takže u mě velká spokojenost. Klukům gratuluji,děkuji a těším se na domácí zápas.díky

• RNA - 23.10.2011, neděle, 20:03
    (0)

bojovnost 1, fotbalovost pro mě 2-

• Jerry1984 - 23.10.2011, neděle, 20:01
    (0)

na tabulku už jsem se podíval po zápase třikrát :)

• Jerry1984 - 23.10.2011, neděle, 20:00
    (0)

mě se enom líbí, že je Soukup náročnější trenér, a nespokojí se se 3 bodama..udrželi jsme to se štěstím, říkejte si co chcete, ale párkrát jsem musel i na netu zařvat "hovnooo"...takže zase tak jistý jsem si nebyl, že to udržíme :)...za bojovnost našich 1, za fotbalovost 3- :)

• RNA - 23.10.2011, neděle, 19:57
    (0)

ještě se mně moc líbí celou sezonu Kuboš

• RNA - 23.10.2011, neděle, 19:56
    (0)

egi: souhlasím, pokd by byl přechod do útoku v tom menším počtu lidí, kdy už to hradec otevřel, rychlejší, tak jsme ještě přidali 1-2 goly. Na druhou stranu nemáme zas moc hráčů, kteří by byli schopní rychlostně přehrát soupeře, snad až na Vencu a Víťa, ač se to třeba nezdá, tak je taky dost rychlý. Jinak Truska je neuvěřitelná jistota!

• Pete - 23.10.2011, neděle, 19:41
    (0)

Jak se říká,pravda je někde uprostřed. Začátek zápasu patřil Hradci,druhá polovina prvního poločasu zase našim klukům. Tam padl i ten gol. Do druhé půle zase vstoupil líp Hradec, a pak přišlo to vyloučení a tady bych chtěl naše pochválit,že se s tím oslabením poprali docela dobře. Truska a Mira dnes opět ukázali své kvality. Jinak celkově to bylo takové ubojované a ne moc pěkné,zato velmi pěkný je pohled na tabulku,musím se na ňu furt dívat :)

• egi - 23.10.2011, neděle, 19:38
    (0)

Nato,že hráli venku,tak 3 body super,ale zase se ukázalo,že nejsme schopní rychle zaútočit ve 2-3 hráčích.Jak píše RNA:byl útok v 6-7 lidech.Ale pomalý přesun k soupeřově bráně. To je ale problém celej našej ligy,kromě pár jedinců.

• pitros - 23.10.2011, neděle, 19:22
    (0)

je fakt, že Slovácko odehrálo už lepší zápasy co se herní kvality týká, ale ne vždycky to tak vyjde. Určitě ale Slovácko bojovalo, oproti minulosti si nenechali vzít vedení. Taky je podržel Filipko tím zákrokem nohama v prvním poločase, tam kdyby padl gól, tak celý zápas vypadal jinak. Ty tři body jsou ohromně důležité a těší mě o to víc, že je zařídil jediným gólem Víťa, moc si ho zasloužil. A je to super, že ta trefa je tříbodová

• RNA - 23.10.2011, neděle, 19:10
    (0)

já naopak se Soukupem moc nesouhlasím, podle mě jsme chodili do útoku klidně v 6-7 lidech, hlavně první poločas a měli jsme spoustu akcí, kde chyběla finální přihrávka a byl gol. Nebo při té šanci v první půli, kdy jsme mohli dat na 2-0, jak ukopl tuším vencovi před nohou balon vlasta daníček. Kdežto Hradec nebyl schopný vymyslet lautr nic a měl všehovšudy dvě vážnější šance, jednu chytil Mira a druhou poslal Fisher nad branku

• Jerry1984 - 23.10.2011, neděle, 18:52
    (0)

jinak ale souhlas se Soukupem...bylo to ukopané, Hradec byl o hodně fotbalovější...se Slávkou by mohl být dobrý zápas, oni sem pojedou hrát fotbal..