fanoušků

Měli jsme radost, že Střížkov a Kladno prohrály

29.03.2010, pondělí, 11:14

Pokud nebudeme počítat střídání v nastaveném čase proti pražské Slavii, tak defenzivní záložník Slovácka Tomáš Abrahám nastoupil v záchranářském duelu proti Českým Budějovicím po čtyřzápasové odmlce.

Po zranění nosu kapitána Michala Korduly si ve druhém poločase navíc vyzkoušel i neobvyklou pozici stopera. Na hřišti patřil k nejlepším hráčům Slovácka a obrana pod jeho vedením ani jednou neinkasovala. Domácí si tak připsali veledůležité tři body za nejtěsnější vítězství 1:0.

Začal jste zápas v záloze a nakonec jste skončil na stoperu…

To vyplynulo ze situace na hřišti. Němča (Pavel Němčický) měl karty, a když se zranil Kordič (Michal Kordula), tak jsem si tam stoupl a trenér už mě tam nechal. Nakonec nula v zádech, takže spokojenost.

První poločas jste měli míč na kopačkách častěji, ale paradoxně vítězná branka padla až po přestávce, kdy byla hra vyrovnaná…

• RNA - 30.03.2010, úterý, 10:44
    (0)

Tak Tomáš těžko :) Toho jsem si ani nevšiml čoveče, to je celkem nářez.

• speedees - 30.03.2010, úterý, 09:42
    (0)

Slovo "dokuT" napsal Tomáš, nebo někdo z deníku? :)

• marakyjov - 29.03.2010, pondělí, 21:25
    (0)

Abrc opět super výkon. Zaskočil na stoperovi Kordulu a vedl si výborně...jen tak dál...:-) Doufám, že bude hrát i příště :-)

• Šovkovskij - 29.03.2010, pondělí, 16:26
    (0)

Abrc je fakt borec. Viděl jsem velmi dobře, jak se upřímně radoval, když byly ohlášeny prohry Střížkova a Kladna.

• JUVE - 29.03.2010, pondělí, 13:23