39
fanoušků

Málem další kolaps, ale pak zaúřadoval náhradník Došek: Teplice - Slovácko 2:1

26.03.2010, pátek, 06:41

Fotbalisté Teplic doma opět málem selhali. V dohrávce 21. kola Gambrinus ligy ještě osm minut před koncem se Slováckem prohrávali 0:1, ale díky Doškovi nakonec zvítězili a bodově se dotáhli na vedoucí Spartu.

Za poslední čtyři dny hráli Tepličtí podruhé doma a po senzační porážce s Brnem mířili ke ztrátě i s nováčkem. Ten šel do vedení v 79. minutě díky Fujerikovi, ale pak Došek s přispěním teče Němčického vyrovnal a v poslední minutě dal vítězný gól.

Teplice se tak bodově dotáhly na vedoucí Spartu, která má o tři branky lepší skóre.

Slovácko zůstává na čtrnácté, první nesestupové příčce se čtyřbodovým náskokem na duo Bohemians Praha a Kladno.

"Byl to infarktový zápas. Kdybychom prohráli, byli bychom pod mnohem větším tlakem. Za námi číhají Plzeň nebo Ostrava. Takže tohle vítězství pro nás má obrovskou cenu," řekl teplický kouč Jiří Plíšek.

• juancarlos - 28.03.2010, neděle, 13:08
    (0)

to Šovki: tentokrát musím říct,že souhlasím ze vším co jsi napsal,přesně tak to je a není co dotat.

• Artigas - 27.03.2010, sobota, 20:14
    (0)

chlapi, nechte toho... Něma měl prostě pech, že tam měl pačmágu, ale jako když za celý mač vystřelíme jednou na kasu, co chcem... nebyt Miry, dostali sme rukavicu a bylo... zitra dáme pivaře a odvezú si nnářez na káře:)

• Šovkovskij - 26.03.2010, pátek, 15:15
    (0)

S tím házení špíny na Němču je to už ubohé. Prostě pechový zápas. Kdy někdo hrál fotbal, že ten první gól byla smůla, tohle se prostě stane, že se míč tak odrazí, to hráč neovlivní. Navíc je fakt, že Doška měl hlídat někdo vyšší. Navíc prý Došek Němču praštil loktem, což rozhodčí "kupodivu" neviděl, tak se nelze divit tomu, že to tak dopadlo. Když Němča zahraje dobře, tak nikdo nic, ale jak udělá chybu, tak je tu zase splašků jak Olšavě.

• Pett - 26.03.2010, pátek, 15:07
    (0)

Je to škoda,že jsme víc pak nekombinovali po zemi,dlouhé míče sbírali tepláci.Jsme si za to Mirovo čarování bod aj zasloužili.

• RNA - 26.03.2010, pátek, 13:40
    (0)

tak tak, hned měl přijít pokyn od Pepíka, aby Doška hlídal Košút

• Buchlovjak - 26.03.2010, pátek, 13:36
    (0)

toto jsem přesně čekal když jsem se autem trmácel z Teplic...zase po.raní tlučhubové...za vlastňák nemohl...to by tam tak mohl šoupnout kterýkoliv dobíhající hráč...a co se týče druhého gólu tak to je chyba taktická ze strany mazury...Něma který je o hlavu menší nemůže hlídat Loketníka...o toho se měl postarat Košůt....

• chmelda - 26.03.2010, pátek, 12:45
    (0)

Němča nám zas vyhrál body jako vždy první vlastňák potom ho neuhlídá v souboji co potom chcem že po takovém stoperovi