fanoušků

Dneska nás porazil Mahmutovič, smutnil po zápase trenér Slovácka Soukup

07.11.2011, pondělí, 07:38
soukup_fcs_velky.JPG

Tepličtí porazili v nedělním zápase 13. kola Gambrinus ligy Slovácko 2:1 a konečně zlomily sérii nepříznivých výsledků z domácího prostředí.

V šestém domácím zápase si Teplice připsaly druhý tříbodový zisk.

„Jsme šťastní, že jsme vyhráli. V první půli to byl hodně slabý výkon, nedostali jsme se do hry, chyběl tam pohyb. Za zmínku stojí jedině akce Mahmutoviče, který ji krásně proměnil. Ve druhém poločase jsme měli pár šancí a mohli jsme se dostat do dvoubrankového vedení. Závěr byl hektický, ale byli jsme šťastnější a vyhráli,“ uvedl Rada.

Závěr utkání výrazně ovlivnily dva momenty, po kterých sudí Adam nařídil po jedné penaltě na každé straně. V 86. minutě měl zahrát rukou ve zdi domácí bek Rosa a Volešák srovnal na 1:1, v nastavení pak proměnil pokutový kop po vyloučení Kubáně Mahmutovič. Severočeši tak zvítězili 2:1.

„Chtěli jsme potvrdit poslední vítězství z Jablonce. Když ale soupeř v 88. minutě vyrovná na 1:1, samozřejmě je tam strach o výsledek. Je to ale věc rozhodčího, v té chvíli pracují emoce. Z toho pohledu jsem šťastný, že jsme vyhráli,“ uvedl Rada.

Server vfotbal.cz je partnerem webu.
  • Buchlovjak - 07.11.2011, pondělí, 15:09
    (0)

Šovki ale Mahmutovič není Messi...sice dává dost gólů, ale většinu jich dává nám....na tom je něco špatně...a tímto směrem by měla směřovat příprava...nicméně je fakt že tak pěkný gól si u něj nepamatuju...

• kecipep - 07.11.2011, pondělí, 15:02
    (0)

a ještě podáváme stížnost na Ondráška místo Vondráška :p

• Šovkovskij - 07.11.2011, pondělí, 14:15
    (0)

Buchlove, to máš jak s Messim. Můžeš ho hlídat osobně, a stejně ti to nepomůže:-)

• Buchlovjak - 07.11.2011, pondělí, 13:17
    (0)

Pane Soukup, krásné zjištění, ale to že Mahmutovič gólostroj ví i malé dítě fandící Slovácku za posledních pět let proti nám hrál desetkrát a jestli se nepletu tak dal 10 nebo 11 gólů...proboha proč se na něj nehraje nějak osobně??? V každém zápase co jsem viděl a on hrál proti nám tak nám prostě dal gól...nechtějte mě říct že toto nevíte....